Brownie groot per stuk.
Brownie het Amerikaanse chocolade cakje met het voornaamste bestands deel Chocolade en rozijnen en chocolade druppels doorgehaald in chocolade en afgegarneerd met witte chocolade.Lekker bij een high tea of bij de koffie of zo uit de hand.
Besteltijd 1 dag van te voren.
Klanten kochten ook
- Gevulde koeken per stuk
Gevulde koeken: Dagelijks versgebakken koeken lekker gevuld met zuivere amandelspijs
Besteltijd 1 dag van te voren.€ 1,75 - Chocolade Muffin per stuk.
Een chocolade muffin die gevuld is met stukjes echte chocolade.
Besteltijd 1 dag van te voren.€ 1,40 - Amandel Rondo per stuk.
Amandel Rondo: gemaakt van Harde wenerdeeg en gevuld met zuivere amandelspijs dagelijks vers gebakken.
€ 1,75 - Ronde Appel
Ronde Appel: Een hoog appel gebak gemaakte van hardewenerdeeg gevuld met een laagje amandelspijs en appel,rozijnen,geleroom en kaneel.
Besteltijd 1 dag van te voren.
Allergenen; gluten,lactose,ei,amandelen,€ 2,45 - Bavaroise punt Aardbei
Bavaroise punt Aardbei: een luchtige bavaroise in de smaak aardbei opgespoten met slagroom en verse aardbeien.
Besteltijd 1 dag van te voren....
Allergenen; gluten,lactose,ei,amendelen.€ 2,45 - Appeltaart/Kruimel Taart geschikt voor 12 pers
Appeltaart: Gewoon een lekkere appeltaart van verse appels ook dit recept bestaat al bijna 80 jaar in onze bakkerij zonder toevoeging en smaakverstekkers dus gewoon een lekkere taart ook verkrijbaar in kruimelversie.
Gewicht 2000…€ 23,50 - Vanille muffin per stuk
Een heerlijke luchtige muffin met een vleugje vanille.
Besteltijd 1 dag van te voren.€ 1,40